^ALémCiLéR^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^ALémCiLéR^

ALem Burda !! Her Ortama Akarız..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kayserili fikralari...

YazarMesaj
[§ÎWG£]
Moderatör
Moderatör
[§ÎWG£]

Ikizler Manda

kayserili fikralari... Empty
MesajKonu: kayserili fikralari...   kayserili fikralari... Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 2:39 pm

Yahudi'nin biri pazara topal esegini satmak için götürür fakat aliciyi kandirsin diye esegin tirnaginda bir çivi çakar. Esege bir Kayserili müsteri çikar. Kayserili ayaktaki çiviyi görür, "içinden çiviyi çikaririm eşek düzelir," diye düsünür. Parayi verir eşeği alır. Yahudi ertesi gün sagda solda övünür: "Siz Kayserililer açik gözüz diye övünürsünüz, esek anadan dogma sakatti o çiviyi ben çaktim aliciyi aldattim!" Duyanlar esegi alan Kayserili'ye kosup anlatirlar. Kayserili eline dizine vurur: "Tuh yahu, verdigim para sahte olmasaydi bayagi kaziklanmistim!"[hr]
Kayseri`linin biri ile İstanbul`lu Sultan Ahmet Camii önündeki kuşları görmüşler ve bizim Kayseri`li aaa guşlara bak demiş yanındaki İstanbul`lu da onlar guş değil kuş demiş ve adam şöle bir bakmış:
-Emmede guşa benziyor demiş
.

Günün birinde kayserili nin birisi yahudiyle anlasirlasr büyük bi banka soymak icin, soygun esnasinda polis basar bunlari ve ardindan bizim kayserili ve yahudi baslar lar kosmaya ardindan komiser bagirir hey o.. cocugu dur kacma diye onun üzere yahudi durur va kayseriliye söyle der tüh beni tanidilar
sen devam kac....

KAYSERİLİ BİR MÜŞTERİ İSTANBULDA BİR TAXİ'YE BİNMİŞ, TAKSİ YOKUŞ AŞAĞI GİDERKEN BİRDEN FRENİ PATLAMIŞ, ŞÖFÖR PANİK İÇERSİNDE HIZLA YOKUŞ AŞAĞI İNİYORMUŞ KAYSERİLİ; TAKSİ METRE YE BAKIP PANİK İÇİNDE DURDUR ŞU ARABAYI DİYEREK BAĞIRMIŞ SÖFÖR; DURDURAMIYORUM FREN PATLADI!!! KAYSERİLİ; TAKSİMETREYİ KAPAT O ZAMAN.[

kayserili fikralari...
1 sayfadaki 1 sayfası